Norbert Legieć – Another High

Norbert Legieć – Another High

Another High opowiada o dziewczynie, która przeniosła chłopaka na inny poziom życia przez brak zainteresowania jego osobą z jej strony.

Reżyser, DP: Dawid Ziemba
Produkcja: Artur Strączek, Jola Mochalska / MIND PRODUCTIONS
Kierownik produkcji: Artur Strączek
Asystent produkcji: Kuba Kapała
Montaż, postprodukcja: MIND PRODUCTIONS
Makijaż, włosy: Dagmara Wróbel, Marta Frankowicz
1st AC: Piotr Bronisz
Choreograf: Tomasz Nakielski
Stylizacje: Konrad Szymczak, Aleksandra Piasecka
Sprzęt: RENTCAM
Tancerze: Artur Stańczuk, Jurij Żurajew, Kinga Biegańska, Klaudia Sadło, Maciek Gieras, Nikola Piotrowska, Paulina Maciejewska

Norbert Legieć – producent muzyczny, autor tekstów oraz wokalista urodzony w 2003 roku wykonujący muzykę future pop, dance pop, edm oraz future house. Na początku bieżącego roku swoimi produkcjami zachwycił współpracowników Martina Garrixa. Na specjalne zaproszenie Justina Mylo oraz Mesto poleciał do Amsterdamu na warsztaty muzyczne, które odbyły się w ich studio. Było to niebywałe spotkanie zważając na fakt, iż Norbert inspiruje się ich muzyką. Dzięki motywacji, którą otrzymał od znanych producentów młody artysta postanowił w maju 2019 roku wydać swój debiutancki singiel pt. Feelin’me, który stworzył od podstaw sam. Już pod koniec lipca usłyszymy drugi singiel Norberta pt. ‘Another High’, którego jest autorem muzyki oraz tekstu. Cały utwór konsultowany był z wcześniej wspomnianymi producentami.